Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45818032
Wiadomości
Konkurs fotograficzny - Migawki z Urodzin Miasta


Centrum Krotoszyńskich Inicjatyw ogłasza konkurs fotograficzny pn. Krotoszyn Współdziałamy - Migawki z Urodzin Miasta. Tematem konkursu są imprezy i wydarzenia zorganizowane z okazji 600-lecia nadania praw miejskich, cykliczne imprezy organizowane przez organizacje pozarządowe oraz oddolne inicjatywy mieszkańców.


Celem konkursu jest promocja idei współdziałania, prezentacja aktywnych i współuczestniczących w imprezach i wydarzeniach mieszkańców Krotoszyna, rozwijanie wyobraźni, rozbudzenie zainteresowań i wrażliwości artystycznych, zainspirowanie sztuką oraz promocję talentów oraz wyłonienie 12 zdjęć, które posłużą do stworzenia wieloplanszowego kalendarza.

 


Laureaci Konkursu otrzymają nagrody rzeczowe w formie pendrive’ów, bony na wydruki zdjęć, kalendarze wieloplanszowe z nagrodzonymi zdjęciami oraz gadżety promocyjne.

 

Aby wziąć udział w konkursie zdjęcia należy przesyłać na adres wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym. Na zdjęcia czekamy do 7 grudnia. Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie konkursu.


Konkurs fotograficzny i druk kalendarza wieloplanszowego współfinansowany przez Miasto i Gminę Krotoszyn w trybie pozakonkursowym - Małe zlecenie.

 

                                        

 

(cki)

 

 

 

ikona daty12-11-2015, 14:34 ikona autoracki mg ikona wyświetleń4377
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt