Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45827479
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja07-12-2015 16:45
ikona autorRedaktor KOK
ikona ilości zdjęć35
Udany Jarmark Świąteczny

 

Tegoroczny Jarmark Świąteczny zorgaznizowany w mikołajkową niedzielę 6 grudnia zdecydowanie można zaliczyć do udanych. Pogoda dopisała i to bardzo, czasami miało się wrażenie, że to nie pierwsza połowa grudnia a jeden z dni zwiastujących początek wiosny. Dopisały również stowarzyszenie, instytucje, szkoły i grupy prezentujące swoją działalność na przygotowanych stoiskach oraz na scenie jarmarku. W końcu dopisali mieszkańcy Krotoszyna i wszyscy, którzy pojawili się tego dnia na krotoszyńskim Rynku. Każdy mógł znaleźć cos dla siebie, można było wybrać między strawą dla ciała oraz strawą dla ducha, liczne stoiska oferowały przepyszne potrawy i wypieki oraz rękodzieło, które bardzo chętnie było nabywane przez odwiedzających jarmark a na scenie przez cały czas swoje występy artystyczne prezentowały krotoszyńskie szkoły i przedszkola oraz zespoły i grupy z powiatu.


Krotoszyński Ośodek Kultury na jarmarku pojawił się po raz pierwszy ale na pewno tam jeszcze wrócimy. Plon krotoszyńskich plenerów artystycznych pokazany na naszym stoisku budził zainteresowanie wielu uczestników jarmarku a część z prac znalazła swoich nowych właścicieli.


<-- zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć obok. 

Organizatorami VI Jarmarku Świątecznego było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły na Parcelkach we współpracy z Centrum Krotoszyńskich Inicjatyw.


ikona daty09-12-2015, 20:28 ikona autoraRedaktor KOK ikona wyświetleń7388
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt