Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45827418
Wiadomości
grafika
Informacja OZE - wymiana liczników, podpisywanie umów

W związku ze zgłoszeniami przyłączenia mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej ENERGA-OPERATOR SA dokonanymi przez wykonawcę instalacji fotowoltaicznych, tj. firmę HYMON ENERGY Sp. z o.o. w Tarnowie - bardzo proszę mieszkańców o cierpliwość w zakresie wymiany dotychczasowego licznika energii elektrycznej na dwukierunkowy. Wymiana liczników cały czas jest przeprowadzana przez ENERGA-OPERATOR.

 

Osoby, u których ENERGA-OPERATOR SA wymienił licznik energii elektrycznej na dwukierunkowy, muszą zgłosić się do siedziby ENERGA OBRÓT SA w Kaliszu, ul. Zamkowa 8 w celu podpisania aneksu do umowy kompleksowej. Proszę zabrać ze sobą potwierdzenie przyłączenia mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej ENERGA-OPERATOR SA (dokument otrzymany od ENERGA-OPERATOR po wymianie licznika) oraz dowód osobisty. Jeśli umowa kompleksowa została zawarta ze współwłaścicielami, wówczas aneks muszą podpisać wszystkie osoby.

 

Aneks można także podpisać poprzez zgłoszenie internetowe. Należy załączyć wówczas skany dokumentu - potwierdzenia przyłączenia mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej ENERGA-OPERATOR SA i dowodu osobistego - link do strony Energa: https://www.energa.pl/prosument/formularz/value/a

 

Burmistrz Krotoszyna

Franciszek Marszałek

ikona daty28-12-2018, 13:35 ikona autoraib ikona wyświetleń1422
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt