Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45827426
Wiadomości
grafika
Piękna Gmina. Zawody w kręgle z RO nr 2

 

W dniu 14.12.2018 r. mieszkańcy Osiedla nr 2 w Krotoszynie zebrali się na kręgielni Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK w Krotoszynie, gdzie odbyły się rodzinne zawody gry w kręgle. Impreza zorganizowana została przez Radę Osiedla nr 2 w Krotoszynie, ze środków Miasta i Gminy Krotoszyn.

Zawody miały na celu zaktywizowanie i zintegrowanie społeczności lokalnej, propagowanie czynnego wypoczynku w formie zabawy. W miłej atmosferze uczestnicy mieli możliwość porozmawiania i wzajemnego poznania.

Podczas spotkania Przewodniczący Rady Osiedla nr 2 podziękował członkom Rady Osiedla i przybyłym mieszkańcom za pomoc i zaangażowanie w realizacji imprez osiedlowych. Przypomniał, że w ostatnich czterech latach zorganizowane były cztery festyny pod hasłem “Powitanie Lata”, trzy rajdy rowerowe, zawody na kręgielni. Ponadto Rada była współoganizatorem z Krotoszyńską Bibloteką Publiczną akcji Święto Ulicy Batalionów Chłopskich.

Przewodniczący złożył również życzenia z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Do życzeń przyłączył się również radny Rady Miejskiej, Pan Paweł Sikora. Podziękował zebranym za poparcie udzielone w ostatnich wyborach do Rady Miejskiej.

Impreza ta zorganizowana była ze środków Miasta i Gminy Krotoszyn, przeznaczonych do dyspozycji Rady Osiedla nr 2 w Krotoszynie.

Wszystkim pragnę serdecznie podziękować za poświęcony czas, włożony trud w organizacje tej rodzinnej imprezy.

 

Wojciech Wierciński

Przewodniczący Rady Osiedla nr 2 w Krotoszynie