Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45827599
Wiadomości
grafika
A2HM z Koźmina oferuje pracę

Przedstawiamy dwa ogłoszenia firmy z Koźmina Wlkp.

Firma A2HM w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

- specjalista ds. handlu( branża stali nierdzewnych, wyroby hutnicze, armatura); miejsce pracy: Koźmin Wlkp.

Zadania na stanowisku:
•          realizowanie uzgodnionych celów sprzedażowych
•          aktywne pozyskiwanie nowych klientów
•          przyjmowanie oraz obsługa zamówień
•          poszukiwanie dostawców i weryfikacja najkorzystniejszych ofert
•          negocjowanie warunków oraz nadzór dostaw
•          kontrola poziomu zapasów oraz nadzór nad magazynem
•           chęć do pracy, zaangażowanie, komunikatywność
•          wykształcenie min. średnie
•          mile widziane doświadczenie w branży metalowej
•          umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
•          samodzielność i determinacja w osiąganiu celów
•          prawo jazdy kat. B
•          zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•          wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
•          niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem Specjalista ds. handlu na adres . Na CV oczekujemy do 14.02.2014r

- monter lekkich konstrukcji; miejsce pracy: Koźmin Wlkp.

•           chęć do pracy, zaangażowanie
•          wykształcenie minimum zawodowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem  - MONTAŻYSTA na adres lub osobiście. Na CV oczekujemy do 14.02.2014r

W obu przypadkach proszę dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

A2HM, ul. Przemysłowa 1A, 63-720 Koźmin Wlkp., Tel.:+48 62 722 05 92, Fax:+48 62 722 05 92, www.a2hm.pl

ikona daty06-02-2014, 08:45 ikona autoraib ikona wyświetleń7231
Pdf
Kontakt