baner-krotoszyn.jpg
baner-leftpanel-muzeum.jpg
Wiadomości
grafika
Muzeum Regionalne w Krotoszynie
Oferta zajęć muzealnych dla szkół i przedszkoli na rok szkolny 2018/2019


Muzeum Regionalne w Krotoszynie ma przyjemność zaprosić nauczycieli, wychowawców i uczniów do korzystania z oferty edukacyjnej na rok szkolny 2018/2019. Szeroka gama proponowanych przez nas zajęć adresowana jest do dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach edukacyjnych oraz jest dostosowana do wieku odbiorców.


W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania niepodległości oraz 100. rocznicą wybuchu powstania wielkopolskiego i wyzwolenia Krotoszyna, szczególnie gorąco polecamy rozszerzoną z tej okazji ofertę zajęć poświęconych wyżej wymienionym wydarzeniom. Jednocześnie przypominamy, że istnieje także możliwość przeprowadzania lekcji na tematy proponowane przez nauczycieli lub też samodzielnego przeprowadzenia lekcji w Muzeum przez nauczycieli.


Wizyty grup prosimy uzgadniać z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem, koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi jak zwykle 2 zł od osoby (jest to cena biletu wstępu do muzeum).


Proponowane tematy lekcji muzealnych znajdą Państwo w zamieszczonym obok załączniku oraz w specjalnej zakładce na naszej stronie internetowej.


Kontakt z Muzeum Regionalnym:

 

telefon: (62) 722 61 47

 

e-mail:

ikona daty06-09-2018, 09:51 ikona autoraRedaktor Muzeum ikona wyświetleń1530
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt