Za nami kolejna runda rozgrywek o Mistrzostwo Wielkopolski Młodziczek w piłce siatkowej dziewcząt. Tym razem turnieje odbywały się w Turku oraz w Ostrzeszowie.

 

Wszystko rozpoczęło się od turnieju w Naszej Hali. Jako gospodynie od dłuższego czasu nie oddaliśmy meczu przeciwnikom. Nie inaczej było tym razem i po wspaniałej grze pokonaliśmy zespół z Lider Rokietnica 2-0 oraz Koliber Ostrzeszów 2-0. W trzecim meczu zawodniczki z Ostrzeszowa pokonały rywalki.

Kolejną odsłoną trzeciej rundy był turniej w Rokietnicy bez Naszego udziału. Nasz zespół wybrał się wyjątkowo w czwartek do Turku na trzecie z kolei zawody. Rozpoczęło się od fantastycznego widowiska. Nasze zawodniczki pokonały po raz kolejny Lidera Rokietnica, tym razem 2-1. To zwycięstwo rozkojarzyło Nas i niestety w kolejnym meczu doznaliśmy porażki 0-2 z gospodyniami MKS Turek.

Ostatni turniej odbył się po przerwie świątecznej w Ostrzeszowie. W pierwszym spotkaniu wzięliśmy srogi rewanż pokonując MKS Turek 2-0. Na uwagę zasługują wyniki poszczególnych setów 25:4 i 25:8!!! Po tym spotkaniu mieliśmy zapewniony awans do kolejnej rundy. Przy kontuzji Wiktorii musieliśmy kompletnie zmienić ustawienie. Niestety nowe rozwiązania nie sprawdziły się i przegraliśmy to spotkanie 0-2.

W sobotę 20 stycznia rozpoczynamy kolejną, ostatnia już rundę tych rozgrywek. Naszymi rywalami będą UKS 17 Kalisz, Czwórka Piła oraz Koliber Ostrzeszów. Stawką w tej rywalizacji będzie 19 miejsce w Wielkopolsce.

Turniej w Krotoszynie odbędzie się 3 lutego. ZAPRASZAMY

 

 

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO