W sobotę 30 września w Naszej Szkole odbył się drugi turniej w Wielkopolskiej Lidze Młodziczek. UKS „Trójka” Krotoszyn był jego gospodarzem. Niestety Nasze zawodniczki były bardzo gościnne i przegrały oby dwa mecze.

 

                Pierwsze spotkanie z faworytem grupy nie miało żadnej historii. Zawodniczki „Trójki” nie podjęły walki z rywalkami i gładko przegrały 2:0 (25:13; 25:13). Warto jednak powiedzieć, że drużyna gości w tym roku mierzy w wielki finał ligi.

                Drugie spotkanie miało już inny przebieg. Choć pierwszego seta przegraliśmy do 13 to w kolejnej odsłonie przebudziły się Nasze siatkarki. Energii wystarczyło jedna tylko do końcówki seta i po raz kolejny schodziliśmy z parkietu pokonani – 19:25.

                Po drugim turnieju nadal zajmujemy drugie miejsce w grupie, lecz zespoły za nami mają o 2 mecze mniej rozegrane. Kolejny turniej odbędzie się bez Naszego udziału. My zagramy dopiero 21 października we Wrześni.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO