Drużyna Naszej Szkoły została Mistrzem Powiatu Krotoszyńskiego w piłce koszykowej dziewcząt. W zawodach organizowanych przez Naszą szkołę rywalizowały tylko dwie drużyny.

Za nami kolejna runda rozgrywek o Mistrzostwo Wielkopolski Młodziczek w piłce siatkowej dziewcząt. Tym razem turnieje odbywały się w Turku oraz w Ostrzeszowie.

W sobotę 30 września w Naszej Szkole odbył się drugi turniej w Wielkopolskiej Lidze Młodziczek. UKS „Trójka” Krotoszyn był jego gospodarzem. Niestety Nasze zawodniczki były bardzo gościnne i przegrały oby dwa mecze.

W sobotę 23 września rozpoczął się sezon siatkarskich rozgrywek o mistrzostwo wielkopolski Młodziczek w piłce siatkowej. Nasz zespół przystąpił do rozgrywek w szóstej grupie. Naszymi rywalkami w pierwszej rundzie będą: MKS Trzcianka, GKS Sompolno oraz Olimp Września. Przed nami cztery turnieje, dwa najlepsze zespoły będą grały o najwyższe miejsca.

W sobotą 16 września zawodniczki UKS „Trójka” Krotoszyn wzięły udział w turnieju towarzyskim piłki siatkowej w Gostyniu. Był to ostatni sprawdzian przed startującą w najbliższą sobotę Wielkopolską Ligą Młodziczki.

W dniu 8 września na obiektach COSiR przy ul. Ogrodowskiego w Krotoszynie odbył się turniej piłki plażowej dziewcząt o Puchar Burmistrza. Wystartowało sześć par z krotoszyńskich szkół. Nasze uczennice zajęły trzy pierwsze miejsca, zajmując całe podium.

6 kwietnia o godzinie 16.00 na pięknym kameralnym stadionie w Dobrzycy kolejne mecze kontrolne rozegrały dwie drużyny piłkarskie UKS-u "Trójki " Krotoszyn. Na pierwszy rzut stawiły się skrzaty oraz żaki z rocznika 2007 oraz 2008-2009.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO