45826940
2-3.07 - II Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej nauczycieli
Związek Nauczycielstwa Polskiego - ZARZĄD ODDZIAŁU W KROTOSZYNIE zaprasza na II Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej nauczycieli KROTOSZYN 2005...

Termin i miejsce:
2 i 3 lipca 2005 r.; 02.07 - uroczyste otwarcie mistrzostw - godz.11.00  basen kąpielowy OSiR przy ul. Ogrodowskiego 8  w Krotoszynie; 03.07- finały;

Zgłoszenia:
Pisemne do dnia 13 czerwca 2005 r. na adres: Związek  Nauczycielstwa  Polskiego, Zarząd  Oddziału  63-700 Krotoszyn, Rynek - Ratusz; bliższe inf. Kol. Karol  Kaj  062/ 725 25 59;  lub 501 044 228

Uczestnictwo:
- członkowie ZNP z ważną legitymacją zgłoszeni przez ogniwa ZNP;
każdy z zawodników i zawodniczek musi posiadać aktualne badania lekarskie;
- zawodniczki i zawodnicy startują w 4 kat. wiekowych:
* do 35 lat, * 36 – 45 lat, * powyżej 46 lat; * 'na 102' (para łącznie pow.102 lata) i odpowiednio par:  * mężczyzn, * kobiet, * par mieszanych /mixt/ ;
- każdy z zawodników i zawodniczek reprezentuje  drużynę (parę w równych strojach sport.) z nazwą;
- wpisowe 30 zł. od zawodnika płatne na konto: ZNP – Zarząd Oddziału, 63-700 Krotoszyn, Rynek Ratusz; Bank Spółdzielczy-Krotoszyn 62 8410 0003 0022 2460 2000 0001;
- zakwaterowanie   - nocleg w hotelu / pokoje z łazienką, telew. kabl./ w cenie 25 zł.
- wyżywienie : /śniadanie, obiad, kolacja/ w cenie 17 zł.

- 'II  Mistrzostwa Polski Nauczycieli  i sympatyków oświaty w Rzucie Beretem'
- spotkanie towarzyskie, 2 lipca-piknik z pieczeniem świniaka przy ognisku – grzybek przy boisku sportowym Zesp. Szk.Pndgmn. Nr 2 w Krotoszynie  / wejście od ul. Piastowskiej /;

Przepisy  techniczne:
wg Wydziału Siatkówki  Plażowej Światowej Federacji Siatkówki (FIVB  Beach  Volleyball  World  Council)
1.  zawody przeprowadzone zostaną na  boiskach, o wymiarach 16 x 8 m /połowa  boiska 8x8/
2. mecze rozgrywane są systemem „punkt za akcję” do 2 wygranych setów /lub 3 przy remisie w 2 pierwszych/.
3. set rozgrywany jest do 21 pkt. / zmiana boisk następuje po zdobyciu każdych 7-miu punktów/ gra kontynuowana do przewagi 2 pkt.
4. w trzecim decydującym secie do 15pkt., zmiana stron boiska następuje po każdych 5-ciu zdobytych punktach.
5. przerwa między setami trwa 1 min.; każda drużyna ma dodatkowo prawo do max. 2 przerw na odpoczynek w meczu /tzn..2 przerwy przysługują na cały mecz 2 lub 3 sety/;