45827921
grafika
Zawodnicy KS Krotosz na Biegu Mikołajczykowskim

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi zawodnicy KS "Krotosz" na Biegu Mikołajczykowskim, który odbył się 13 czerwca 2015 roku w Dobrzycy.

W kategorii klas V szkół podstawowych na dystansie 800m zwyciężył Wojciech Wałęsiak.

W kategorii klas VI,  czwarte miejsca zajęli Klaudia Kulińska i  Dominik Palczewski.

W biegu klas I gimnazjum, pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Julia Mikołajczyk (1000m), wśród chłopców najlepszy okazał się Kamil Frąckowiak (1200m). Drugie miejsce przypadło Marcie Pługowskiej w kategorii klas 2 gimnazjum (1000m).

W kategorii klas 3 gimnazjum, czwarte miejsce wybiegała sobie Wiktoria Kliś, trzynasta była Lidia Szeszycka (1000m). Wśród chłopców na dystansie 1200m pierwszy  był Krzysztof Dymarski, drugi Bartosz Majchszak, czwarty Bartłomiej Kazowski, piaty Mikołaj Młynarczyk.

Na podium znalazł się także Krzysztof Fabisiak który zajął 3 miejsce w biegu chłopców rocznika 1997 i starszych. W biegu najmłodszych adeptów biegania udanie zadebiutował Patryk Wałęsiak. Trenerami młodych zawodników K.S "Krotosz" są Izabela Jelinowska i Łukasz Wałesiak.

Na zdjęciu zawodnicy z trenerami na biegu w Dobrzycy.