Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
45819051
Wiadomości
grafika
Udany start młodych zawodników KS "Krotosz" Krotoszyn

W dniu 17 kwietnia odbyły się w Kobylej Górze XXXIII Ogólnopolskie Biegi Przełajowe  o Puchar Kocich Gór.

W gronie startujących bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy Klubu Sportowego "Krotosz" Krotoszyn. W kategorii klas VI szkół podstawowych (na dystansie 1000m) zwyciężył Wojciech Wałęsiak.

W kategorii klas I gimnazjum 3. miejsce zajęła Wioletta Drygas (1000m), w II klasie gimnazjum w kategorii chłopców 3. miejsce zajął Kamil Frąckowiak (2000m), a 6. Dominika Zasieczna (1000m).

W kategorii klas III gimnazjum 6. miejsce zajęła Anna Zajączkowska.

W zawodach wystartowali ponadto: Klaudia Kulińska, Julia Maćkowiak, Julia Mikołajczyk, Zuzanna Raś, Oliwia Glinkowska, Dominik Piwowar, Jakub Wandelewski, Krzysztof Fabisiak, Bartłomiej Kazowski. Trenerami młodzieży są Izabela Jelinowska i Łukasz Wałęsiak

Na zdjęciu młodzi zawodnicy KS Krotosz z trenerami w Kobylej Górze.

ikona daty22-04-2016, 14:29 ikona autorammc ikona wyświetleń2155