Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45827312
Wiadomości
Trzy medale dla krotoszynian

W IV Otwartym Pucharze Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu startowali zawodnicy krotoszyńskiej „Strefy Walki” działającej przy Stowarzyszeniu Twoja Alternatywa.

Zawody odbyły się w Koninie i skupiły ponad 200 uczestników z całego kraju. Krotoszynianie zdobyli trzy medale: dwa złote i jeden srebrny.
Patryk Jankiewicz w kategorii do 70kg zajął drugie miejsce. Choć ma zaledwie 16 lat, startował w kategorii seniorów i bez problemów pokonywał zawodników starszych nieraz o 10-15 lat. Niestety, w finale musiał uznać wyższość zawodnika z KS „Pretorian” z Gorzowa Wlkp. Doskonale spisał się Grzegorz Szymański, który bez problemu wygrał wszystkie swoje walki w dobrym stylu i zajął pierwsze miejsce w kategorii do 88,3kg. Łukasz Bartosz, zawodnik i jednocześnie trener ekipy, w kategorii do 76kg zajął pierwsze miejsce. wygrywając wszystkie walki i nie tracąc ani jednego punktu. Dodatkowo Konrad Orzechowski po trudnych walkach w kategorii do 100,5kg został sklasyfkowany na IV miejscu. Pozostali krotoszynianie startujący w zawodach (Szymon Figaj, Damian Jochaniak i Karol Karpiński) przegrali swoje pierwsze walki i niestety odpadli z rywalizacji.