45827335
"Strefa Walki" na podium (fot)

10 stycznia br. odbył się w Koźminie Wielkopolskim drugi turniej w brazylijskim jiu-jitsu „Perfect Harmony Cup”. Zawody o zasięgu ogólnopolskim skupiły ponad dwustu uczestników w różnych kategoriach wagowych.

Krotoszyński Klub "Strefa Walki" działający przy Stowarzyszeniu "Twoja Alternatywa" wystawił siedmiu zawodników pod opieką trenera Łukasza Bartosza. Udział naszych reprezentantów należy uznać za bardzo udany. W kategorii juniorów w wadze do -69,0kg Patryk Jankiewicz zajął I miejsce. Patryk w drodze do zwycięstwa pokonał przed czasem min. Filipa Sadowskiego (Drysdale JJ Poznań), z którym przegrał walkę o złoty medal na Mistrzostwach Polski w Zgierzu po kontrowersyjnej decyzji sędziego. W kategorii seniorów w wadze +94,3kg Konrad Orzechowski zajął II miejsce w finale ulegając nieznacznie Piotrowi Rutkowskiemu (Klub AZS UAM Poznań). Pozostali zawodnicy po dobrych walkach nie zdołali dotrzeć do strefy medalowej jednak zdobyli doświadczenie i godnie reprezentowali Krotoszyn.