Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45827355
Wiadomości
Fenix w Kole (fot.)

UKS Fenix działający w Zespole Szkół nr w Krotoszynie wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w Korfballu w Kole.

W najbardziej zaciętym finałowym spotkaniu zespół z Koła pokonał ostatecznie drugi zespół MP Hetman Sosnówkę 8:7. Trzeci stopień na podium zajął Fenix Krotoszyn, który bronił tytułu mistrzowskiego. Jedno zwycięstwo w turnieju finałowym to dorobek TOP 54 Biała Podlaska. Ostatnie miejsce przypadło Cirkusowi Konstancin.

Maratończyk-Sanitec Koło – Hetman Sosnówka 8:7

Skład UKS Fenix: Walkowiak Agnieszka, Hencel Sylwia, Jędrkowiak Agnieszka, Ludwiczak Dorota, Cierniewska Hanna, Śpitalniak Mikołaj, Hencel Michal, Moraś Mikołaj, Szymczak Bartek, Drozdżyński Mirek, Nelka Rafal, Rusinek Tomasz, Krystian Augustyniak - kapitan drużyny, Moraś Piotr - trener.

W dniach 12 - 14 czerwca w Krotoszynie będzie przebywać 49-osobowa grupa korfballistow z Brummen. 12 czerwca od godz. 10.00 do 13.00 na boisku sportowym SP 4 (w razie deszczu hala OSiR) odbędzie się pokazowy, wspólny trening drużyn z Polski i Holandii. Natomiast 14 czerwca zapraszamy na turniej polsko-holenderski od godz.10.00 - 13.00.