Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
45827378
Wiadomości
Wrześniowy turniej (fot.)

Sprawozdanie z II Osiedlowego Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców.

Turniej zorganizowany przez Radę Osiedla nr 5 odbył się 25 września na boiskach sportowych Szkoły Podstawowej nr 8 oraz Gimnazjum nr 4. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn chłopców i 4 drużyny dziewcząt. Współorganizatorami byli również nauczyciele wych. fiz. SP 8, którzy sędziowali wszystkie mecze turnieju. Opiekę medyczną sprawował lekarz Maciej Hoffman.
Drużyny zostały podzielone na kat. wiekowe: klasy III – IV, klasy V – VI; kat. dziewcząt. Drużyny, które zajęły miejsca I - III otrzymały medale, nagrody rzeczowe oraz piłkę. Najlepsi strzelcy zostali nagrodzeni również nagrodami rzeczowymi oraz pucharami.

W kat. III - IV pierwsze miejsce zajęła drużyna FC „Chelsea”, drugie „FC Korczaka” a trzecie „Super Gwiazdy”. W kat. V-VI pierwsze miejsce” - Kolejorz Team”, drugie „Cobra”, trzecie - „Real Madryt”. W kat. dziewcząt - pierwsze miejsce „Zbuntowane”, drugie - „Koniczynki”, trzecie - „Z Piekła Rodem”. Najlepszymi strzelcami zostali: Natalia Wojcieszak, Piotr Cichowlas, Karol Panek.

Turniej mógł się odbyć także dzięki sponsorom, którzy ufundowali nagrody rzeczowe. Byli to: Niezależny Związek Zawodowy Policjantów, CSiR WODNIK, PHU EWA, Adam Tyrakowski, ciastkarnia Brykczyńscy, PH KAMIS, Urząd Miejski.