45826775
26.10 - mecz - Doktór Czarnylas - Astra Krotoszyn - wynik, opis

W niedzielę 26 października 2003 r. o godz. 14.00 odbył się wyjazdowy mecz o mistrzostwo IV ligi pomiędzy Doktorem Czarnylas a ASTRĄ Krotoszyn. Astra wygrała 1:0.

Bramka: Ryszard Tomczak (33 min.)

Skład Astry: Zdziebkowski - Kosiński, Hylewicz, Potaś, Wawrocki - Szewczyk, Sołtysiak, Tomczak, Potarzycki (80 Brodziak) - Goliński, Lechowski (68 Maryniak).

Skład Doktora: Jaszka - Jankowski, Miszczyński, Besarabiw, Izydorski (50 Szubert) - Zielazny, Sikora (70 Grzesiek), P. Szubert, Sobczak - Włosiak (60 Zadka), Mrowiński.

Opis meczu:
Bramka zdobyta przez doświadczonego Ryszarda tomczaka przyniosła gościom trzy punkty. Pomocnik Astry wykorzystał gapiostwo obrońców Doktora i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrze zamknął podanie.
Po stracie gola piłkarze Doktora natychmiast próbowali odrobić straty. W 35 minucie do remisu mógł doprowadzić Remigiusz Włosiak, ale będąc w dogodnej sytuacji nie trafił w światło bramki. Ten sam zawodnik przed końcem pierwszej połowy dokładnie przyjął piłkę i mocno strzelił, ale znów nie trafił w światło bramki. Krotoszynianie także nie próżnowali. W 41 min. mocne uderzenie Roberta Szewczyka minimalnie minęło lewy słupek bramki Doktora
W drugiej połowie miejscowi zmarnowali kilka dogodnych okazji. Najpierw, po uderzeniu Pawła Miszczyńskiego, jeden z obrońców Astry wyręczył Piotra Zdziebkowskiego. W 75 min. do remisu mógł doprowadzić Wojciech Grzesiek.

Tabela IV ligi oraz pozostałe wyniki - kliknij TUTAJ...