45826773
16.11 - mecz - Astra Krotoszyn - Olimpia Koło - wynik, opis

W niedzielę 16 listopada 2003 r. o godz. 13.00 na stadionie w Krotoszynie odbył się awansem mecz rundy wiosennej o mistrzostwo IV ligi pomiędzy ASTRĄ Krotoszyn a Olimpią Koło. Astra przegrała 0:1.

Bramka dla Olimpii: Sławomir Twardygrosz (15 min.)

Skład Astry: Zdziebkowski - Kosiński, K. Potaś, Wawrocki (75 Kapała), Hylewicz (46 Lechowski) - Szewczyk, Sołtysiak, Tomczak, Maryniak (59 Goliński) - Brodziak (46 Potarzycki), Piątek.

Skład Olimpii: Kunicki (46 Powietrzyński) - L. Potaś, Kaźmierczak, Witkowski, Mikusik, Kawka (60 Bączkowki) - Ławnicki (80 Górski), Kotkowski, Wawrzyniak - Ceglarek, Twardygrosz.

Opis meczu: Piłkarze Astry przegrali po raz pierwszy w tym sezonie na własnym boisku. Goście atakowali od pierwszych minut. Na samym początku spotkania piłka, po strzale Daniela Ławickiego z 17 metrów, minimalnie minęła spojenie słupka z poprzeczką. W 15 min. w środku boiska Sołtysiak stracił piłkę, która po chwili trafiła do Sławomira Twardygrosza. kolski napastnik położył Piotra Zdziebkowskiego i strzelił do pustej bramki. Pięć minut później Sołtysiak próbował się zrehabilitować, ale Daniel kunicki z łatwością obronił strzał.
W drugiej połowie w miejsce kontuzjowanego Kunickiego na bramce Olimpii stanął obrońca Tomasz Witkowski. Gospodarze nie potrafili tego wykorzystać...