Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45827404
Wiadomości
Finał rejonu Orlik Cup

W dniu 25.05.2010r. na kompleksach boisk „Orlik 2012”przy Zespole Szkół nr 3 i I Liceum Ogólnokształcącym odbył się Finał Rejonu Południowej Wielkopolski Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych „ORLIK CUP”.

Spośród 8 drużyn do ścisłego finału rozegranego przy Zespole Szkół nr 3 zakwalifikowały się drużyny z Ostrowa Wlkp., Mycielina, Kalisza i Smolic. Zwyciężyła i awansowała do finałów Wielkopolski drużyna ze Szkoły Podstawowej w Smolicach, pokonując w dogrywce Szkołę Podstawową nr 17 z Kalisza. Trzecie miejsce zajęła szkoła Podstawowa z Mycielina, a czwarte uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Ostrowa Wlkp.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jankowiak Łukasz z SP nr 1 z Ostrowa Wlkp., a najlepszym bramkarzem Kempa Karol z SP Smolice. Organizatorem turnieju był Wielkopolski Szkolny Związek Sportowy oraz Miasto i Gmina Krotoszyn. Oprócz pucharów wszystkie drużyny otrzymały piłki i komplety koszulek. Życzymy powodzenia drużynie ze Smolic w następnej rundzie turnieju.