Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45826789
Wiadomości
14.03 (niedz.) - Puchar Polski - Victoria Ostrzeszów II - Astra (opis)

W niedzielę 14 marca 2004 r. o godz. 14.30 odbył się wyjazdowy mecz w ramach Pucharu Polski (VI runda na szczeblu Kaliskiego OZPN) pomiędzy Victorią II Ostrzeszów a Astrą Krotoszyn. Astra wygrała 3:2.

Bramki dla Astry: Łukasz Pachulicz (2, 18, 70 min.)
Bramki dla Victorii: Willem Młoczyński (83, 87 min.)
Skład Astry: Staszak - Potarzycki, Kosiński, Hylewicz, Sołtysiak - Wawrocki, Szewczyk, Pachulicz - Goliński, Brodziak.
Skład Victorii: Bierski - P. Stempin, Skórski (75 m. Stradomski), Żłobiński, Piekarski - Pułkownik, Jakubiak, Kozica, Barański (70 m. Szymczak) - Matyjak (75 m. Woryma), Balcerzak (55 m. Młoczyński).
Opis meczu: W pierwszej połowie piłkarze Astry posiadali sporą przewagę - objęli prowadzenie już w 2 min. gry. Po strzale z około 30 metrów Łukasza Pachulicza piłka skozłowała jeszcze przed bramkarzem i wpadła do siatki Victorii.
Po zmianie stron Victoria zagrała już lepiej, ale w 70 min. to goście znów zdobyli bramkę, a strzelił ją ponownie Pachulicz. W końcówce spotkania ambitnie grający ostrzeszowianie zdołali jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki. W 83 min. wprowadzony po przerwie Młoczyński celnie uderzył z 5 metrów, a cztery minuty później ten sam zawodnik strzałem głową zdobył drugiego gola dla gospodarzy.

Pozostałe mecze tej rundy:
godz. 11.00 - Rolbud Lubomierz - KKS Prosna Kalisz 3:0
(mecz przerwany przy stanie 2:0 dla Rolbudu, zweryfikowano jako walkower dla Rolbudu)
godz. 11.00 - Doktór Czarnylas - Ostrovia Ostrów Wlkp. 0:0 (3:4 karne)

- finał - 3 maja.

Już w sobotę 20 marca 2004 r. o godz. 15:00 pierwszy mecz Astry rudny wiosennej IV ligi grupy wielkopolskiej południowej. Na stadionie w Krotoszynie przy ul. Sportowej Astra podejmuje Polonię Kępno.