45826789
24.03 - Puchar Polski - Rolbud Pleszew - Astra Krotoszyn - wynik

W środę 24 marca 2004 r. o godz. 16:00 odbył się wyjazdowy mecz w ramach Pucharu Polski (ćwierćfinał na szczeblu Kaliskiego OZPN) pomiędzy Rolbudem Pleszew a Astrą Krotoszyn. Astra wygrała 4:3 (do przerwy prowadziła 3:1), bramki strzelili Pachulicz - 3 i Stankiewicz - 1.

Bramki dla Rolbudu: Marcin Czajczyński (3, 75), Seweryn Balcerzak (71- karny).
Bramki dla Astry: Łukasz Pachulicz (11, 16, 57), Tomasz Stankiewicz (39).

Skład Rolbudu: Śledzianowski - Wieczorek, Musiał, Hyżyk, Stefaniak - Czajczyński, Banaszak, Mielcarek, Gostyński - Ł. Bandosz, S. Balcerzak.
Skład Astry: Stasiak - Potarzycki, Potaś, Kosiński, Hylewicz - Maryniak, Sołtysiak, Stankiewicz - Wawrocki (46 Brodziak), Pachulicz, Szewczyk (70 Goliński).

Opis meczu: Bohaterem ćwierćfinałowego meczu okręgowego Pucharu Polski był zawodnik Astry, który w przeszłości otarł się także o drużynę poznańskiego Lecha - Łukasz Pachulicz. Futbolista ten aż trzykrotnie posyłał piłkę do siatki pleszewian. Jednak to gospodarze jako pierwsi zdobyli gola. Już w 3 min. po podaniu od Łukasza Bandosza piłkę w długi róg posłał Marcin Czajczyński. Odpowiedź przyjezdnych była dla miejscowych miażdżąca. Trzy gole w niecałe 40 minut skutecznie podcięły skrzydła gospodarzom.
Kiedy więc po przerwie ospale grający pleszewianie stracili czwartą bramkę, wydawało się, że na tym zakończą się emocje. Tymczasem niepotrzebne zagranie ręką jednego z obrońców Astry dało gospodarzom rzut karny, a chwilę później kontaktowego gola strzelił Czajczyński. Podopieczni Remigiusza Wojtczaka do końca starali się doprowadzić do wyrównania.