Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45826789
Wiadomości
03.04 (sobota) - Astra Krotoszyn - Korona Piaski - opis meczu, zdjęcia

W sobotę 3 kwietnia 2004 r. o godz. 15.00 na stadionie w Krotoszynie odbył się mecz o mistrzostwo IV ligi pomiędzy ASTRĄ Krotoszyn a Koroną Piaski. Astra wygrała 2:0.

Bramki:  Michał Kosiński (49 min.) i Łukasz Pachulicz (79 min.)

Astra w składzie: Staszak - Potaś, Kosiński, Potarzycki, Hylewicz - Stankiewicz (80 Goliński), Sołtysiak, Wawrocki (70 Brodziak), Maryniak - Szewczyk, Pachulicz.

Korona w składzie: Kordus - Kendzia, Przybyła, Szczepaniak, Kluczyk - B. Maćkowiak, Kuliński (45 Rolnik), Posikata, Bujak (56 Polowczyk) - Wawrzyniak (49 H. Maćkowiak), Kędziora.

Opis meczu: Już w 2. minucie silny strzał oddał Tomasz Stankiewicz, ale poprawną interwencją popisał się golkiper gości. Później gospodarze atakowali, ale nieskutecznie. Dopiero w 49 min. Janusz Maryniak dograł piłkę do Łukasza Wawrockiego, a ten wyłożył  ją nadbiegającemu Michałowi Kosińskiemu, który silnym strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza gości. Trzy minuty później przed bramkarzem Astry znalazł się Dariusz przybyła, ale Marcin Staszak popisał się efektowną interwencją. W 79 min. na listę strzelców wpisał się Łukasz Pachulicz, który wykorzystał podanie Grzegorza Sołtysiaka.

Janusz Maryniak dośrodkowuje

Robert Szewczyk w oczekiwaniu na piłkę

77 min. strzela Łukasz Pachulicz i 2:0