45827337
KS Krotosz na zawodach

Pływacy z Klubu Sportowego KROTOSZ  uczestniczyli w  Międzynarodowych Zawodach  Pływackich  o Puchar T. Mazura, wzieli również udział w zawodach pływackich w Śremie.

9 kwietnia pływacy KS Krotosz podczas Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar T. Mazura. rywalizowali  z zawodnikami Warty Poznań, Olimpii Poznań, Erlanger Niemcy, Fali Swarzędz, Wodnika Rawicz, Akwawitu Leszno.
Zawodniczka Krotosza  Agata Czuk zajęła II miejsce pokonując dystans 100 m stylem klasycznym w czasie 1:26,56s. V miejsce zajęła Ada Kaczmarek, która 100 m stylem motylkowym przepłynęła w czasie 1:16,15s, również V miejsce zajął  Konrad Powroźnik, 100m stylem klasycznym przepłynął w czasie 1:19,33s .

10 kwietnia zakończyły się cykliczne zawody pływackie w Śremie. W ostatnim dniu zawodnicy rywalizowali na dystansach 100m i 200 m stylem zmiennym.
W zawodach brały udział kluby Warta Poznań, Poznania Poznań, ASZ AWF Poznań, Wodnik Wolsztyn, Maratończyk Ostrów Wlkp., Wilczki Poznań, Wodnik Śrem i KS Krotosz. Zostało sklasyfikowanych  350 zawodników.

Po pięciu edycjach zawodów, od listopada 2010r. do kwietnia 2011r. zawodnicy Krotosza w swoich kategoriach wiekowych osiągnęli następujące wyniki: