45827337
Osiągnięcia pływaków Krotosza

9 kwietnia pływacy KS Krotosz rywalizowali z zawodnikami Warty Poznań, Olimpii Poznań, Erlanger Niemcy, Fali Swarzędz, Wodnika Rawicz, Akwawitu Leszno w Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar T. Mazura.

II miejsce w tych zawodach zajęła Agata Czuk z KS Krotosz, która dystans 100 m stylem klasycznym pokonała w czasie 1:26,56s. V miejsce zajęła Ada Kaczmark - KS Krotosz na 100 m stylem motylkowym w czasie 1:16,15s. V miejsce zajął również Konrad Powroźnik - KS Krotosz na 100m stylem klasycznym w czasie 1:19,33s.

10 kwietnia zakończyły się cykliczne zawody pływackie w Śremie. W ostatnim dniu zawodnicy rywalizowali na dystansie 100m stylem zmiennym oraz 200m stylem zmiennym. W zawodach brały udział kluby Warta Poznań, Poznania Poznań, ASZ AWF Poznań, Wodnik Wolsztyn, Maratończyk Ostrów Wlkp., Wilczki Poznań, Wodnik Śrem, KS Krotosz. Zostało sklasyfikowanych 350 zawodników.

Po pięciu edycjach zawodów - od listopada 2010r. do kwietnia 2011r.-  zawodnicy KS Krotosz zajęli w swoich kategoriach wiekowych: