Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45826789
Wiadomości
10.04 (sobota) - mecz - LKS Gołuchów - Astra Krotoszyn - wynik, opis

W sobotę 10 kwietnia 2004 r. o godz. 16.00 odbył się wyjazdowy mecz o mistrzostwo IV ligi pomiędzy LKS Gołuchów a ASTRĄ Krotoszyn. Mecz zakończył się remisem 0:0.

LKS w składzie: Żółtek (15 Kuświk) - Banasiak, Ślusarz, Smoliński, Kuś - Sobczak (79 Ryfa), Michalak, Ordziniak (70 Krysiak), Hałęza - Kobyłka, Latański.

Astra w składzie: Staszak - Potaś, Kosiński, Hylewicz, Potarzycki - Wawrocki (71 Brodziak), Maryniak, Sołtysiak, Stankiewicz - Szewczyk, Pachulicz.

Opis meczu: Spotkanie było wyrównane, lecz Astra rozegrała słabszy mecz, mimo to mogła zwyciężyć. W 8 minucie mogło być 1:0 dla LKS, ale po uderzeniu Tomasza Kobyłki piłkę na róg wybił Marcin Staszak. W 36 minucie Kobyłka popisał się 40-metrowym. krosowym podaniem do Romana Latańskiego, który wbiegł w pole karne i strzelił obok Staszaka i krotoszyńskiej bramki. W 43 minucie na pozycji sam na sam z bramkarzem gospodarzy był Robert Szewczyk i przestrzelił nad poprzeczką. W 78 minucie znów bliski zdobycia goła był Latański, ale tym razem piłkę zmierzającą do siatki zdołał trącić Dariusz Hylewicz i zamiast gola był rzut rożny.W 83 minucie Damian Brodziak zacentrował na piąty metr, ale Robert Szewczyk nie wykorzystał stuprocentowej okazji (nie trafił w piłkę!).