45826789
14.04 - Puchar Polski - Astra - Jarota Jarocin - opis, zdjęcia

W środę 14 kwietnia 2004 r. o godz. 17:00 na stadionie w Krotoszynie odbył się mecz w ramach Pucharu Polski (półfinał na szczeblu Kaliskiego OZPN) pomiędzy Astrą Krotoszyn a Jarotą Jarocin (wicelider i lider IV ligi wlkp gr. południowej). Astra wygrała 1:0.

Bramka: Dariusz Hylewicz (67 min. z rzutu karnego)

Skład Astry: Staszak - Potaś, Wewiór, Hylewicz, Kosiński - Sołtysiak, Stankiewicz, Goliński (58 Wawrocki), Maryniak - Pachulicz (36 Brodziak), Szewczyk (84 Potarzycki).

Skład Jaroty: Bachorz - Matuszak (82 Pilarczyk), Piróg (46 Garbarek), Leżała, Figan (72 Oczkowski) - Pacyński, Idzikowski, Siwecki, Udzik - Czajka, Korzepski (46 Wiśniewski).

Opis meczu: Spotkanie nie było najciekawszym widowiskiem. Od pierwszych minut Jarota rzuciła się do ataku. W 36 minucie kontuzji nabawił się napastnik Astry Łukasz Pachulicz, zastąpił go Damian Brodziak, który został sfaulowany w 67 min. w polu karnym przez Jakuba Figana i sędzia podyktował jedenastkę. Rzut karny na bramkę zamienił Dariusz Hylewicz, który mocnym strzałem po ziemi pokonał Huberta Bachorza. W 87 min., po rzucie wolnym, w zamieszaniu piłka odbiła się od któregoś z piłkarzy Jaroty i wpadła do bramki. Sędzia nie uznał jednak gola.