45827326
Młode pływaczki w rankingu (fot.)

KS Krotosz na IX miejscu w rankingu pływackim w Polsce.

Wyniki uzyskane przez pływaków KS Krotosz w wieloboju pływackim dzieci 10-letnich w Poznaniu (5 medali: 2 złote, 2 srebrne i brązowy) stanowiły podstawę klasyfikacji indywidualnej i drużynowej w Polsce.
KS Krotosz na 155 umieszczonych w rankingu klubów zajął 9. miejsce w Polsce, ustępując drużynom z Gliwic, Bydgoszczy, Gdańska, Warszawy…
Zawodniczka KS Krotosz Wiktoria Mielcarek w klasyfikacji indywidualnej zajęła 10. miejsce w Polsce - na 587 startujących dziewcząt. Wiktoria, pływając na dystansie 50 m stylem klasycznym, zajęła 7. miejsce w Polsce, 100m stylem zmiennym – 16. miejsce, 50 m stylem grzbietowym – 21. miejsce, 50m stylem dowolnym – 24. miejsce.

W drużynie KS Krotosz pływały: Wiktoria Mielcarek, Julia Rozum - sklasyfikowana na 67. miejscu w Polsce, Monika Jadczak – 117. oraz Zofia Mielcarek – 145. zawodniczka w Polsce.