Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45826840
Wiadomości
04.09 (sobota) - Astra Krotoszyn - Victoria Września - opis meczu

W sobotę 4 września 2004 r. o godz. 16.00 na stadionie w Krotoszynie odbył się mecz o mistrzostwo IV ligi (V kolejka) pomiędzy Astrą Krotoszyn a Victorią Września. Astra przegrała 1:3.

Bramka dla Astry: Paweł Świtała (56)

Bramki dla Victorii: Krzysztof Urbanowicz (11), Robert Ziętkowski(52), Robert Jaworski (58)

Skład Astry: Półtoraczyk - Świtała, Wewiór, Kosiński, Hylewicz, Wawrocki, Sołtysiak, Potarzycki (65. Brodziak), Goliński (46. Wrona), Maryniak, Sikora

Skład Victorii: Raszewski - Zieliński, Tamara, B. Jaworski, Jakubowski - Jabłoński, R. Jaworski (74. Cierpiszewski), Ziętkowski, Urbanowicz - Goclik (46. Pieczyński), Kwarta (84. Borowiak).

Opis meczu: Goście już w 10 minucie objęli prowadzenie. Krzysztof Urbanowicz wykorzystał dokładne podanie z głębi pola i po niezbyt pewnej interwencji Piotra Półtoraczyka strzałem w długi róg zdobył prowdzenie dla Victorii.
Po zmianie stron goście bronili wyniku i przewagę miała Astra, grała jednak nieskutecznie. W 52 minucie goście zdobyli drugiego gola, którego autorem był Zbigniew Ziętkowski, oddając celny strzał z rzutu wolnego. Cztery minuty później gospodarze zdobyli jedynego gola. Zdobył go Paweł Świtała, który dobił uderzenie Krystiana Sikory. W 77 minucie Robert Jaworski wykorzystał błąd Półtoraczyka i strzałem głową przelobował bramkarza Astry. Gospodarze mogli zmniejszyć rozmiary porażki, ale w 84 minucie Dariusz Hylewicz nie strzelił rzutu karnego po tym jak jego uderzenie obronił Raszewski.

W następnym meczu, w niedzielę 12 września 2004 r. o godz. 16.00, Astra zmierzy się na wyjeździe z drużyną Zjednoczonych Rychwał.