45826840
12.09 (niedziela) - Zjednoczeni Rychwał - ASTRA Krotoszyn - opis meczu

W niedzielę 12 września 2004 r. o godz. 16.00 odbył się wyjazdowy mecz o mistrzostwo IV ligi (VI kolejka) pomiędzy Zjednoczonymi Rychwał a ASTRĄ Krotoszyn. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Bramka dla Astry: Grzegorz Sołtysiak (60 - karny)
Bramka dla Zjednoczonych: Tomasz Pyrzyński (38)

Skład Astry: Półtoraczyk - Kosiński, Wewiór, Hylewicz, Świtała - Wawrocki, Sołtysiak, Maryniak, Potarzycki (46 Sworowski) - Sikora, Brodziak (88 Smyczyński)

Skład Zjednoczonych: Delwo - Rad. Lenart, Marzyński, Markowski, Durkiewicz - M. Banaszak, Lorent, Okoński (84 Derbich), Rob. Lenart - Pyrzyński (75 Bar. Banaszak), Krzyżanowski

Opis meczu: W pierwszej połowie przewagę na boisku mieli gospodarze, ale długo nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji. Kapitan Jacek Krzyżanowski nie trafił z bliska do pustej bramki, a Tomasz Pyrzyński fatalnie przestrzelił. Ten ostatni zrehabilitował się w 38 min. - minął jednego z obrońców Astry i strzelił, a piłka po rykoszecie zmyliła Półtoraczyka.
W drugiej połowie przewagę mieli piłkarze Astry. W 60 min. w polu karnym gospodarzy Robert Markowski sfaulował Pawła Świtałę i sędzia spotkania podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem jedenastki był Grzegorz Sołtysiak.

Najbliższy mecz odbędzie się na stadionie w Krotoszynie w sobotę 18. września 2004 r. o godz. 16.00 Astra podejmować będzie Koronę Piaski.