45826848
09.10 (sobota) - Astra Krotoszyn - Dąbroczanka Pępowo - opis meczu

W sobotę 9 października 2004 r. o godz. 15.00 na stadionie w Krotoszynie odbył się mecz o mistrzostwo IV ligi (X kolejka) pomiędzy Astrą Krotoszyn a Dąbroczanką Pępowo. Astra wygrała 1:0.

Bramka: Krystian Sikora (4 min.)

Skład Astry: Półtoraczyk - Wewiór, Świtała, Hylewicz, Kosiński - Sikora, Sołtysiak, Goliński (65 Falentin), Potarzycki - Maryniak, Brodziak.

Skład Dąbroczanki: Roszak - Chorat, Ficek (43 Siama), Niedziela, Brink - Kaźmierczak, Mamrot, Sarniak (40 Twardy) - Jurdeczka (62 Mikołajewski) - Kaczmarek, Matyla (65 Jakubiak).

Opis meczu: Astra już w 4. minucie zdobyła jedynego gola, a strzelił go pomocnik - Krystian Sikora. W 20 min. gospodarze mogli zdobyć kolejnego gola. Damian Brodziak popisał się bardzo mocnym uderzeniem, ale bramkarz Dąbroczanki instynktownie wybił piłkę na róg. W drugiej połowie bramkę mogli zdobyć goście - w 54 min. po strzale Sarniaka piłkę obronił Półtoraczyk, a kilka minut później po strzale Niedzieli piłkę z linii bramkowej wybił Krzysztof Wewiór.

17.10.2004 - XI kolejka - niedziela - godz. 14.00 - odbędzie się wyjazdowy mecz o mistrzostwo IV ligi pomiędzy Kanią Gostyń a Astrą Krotoszyn.