Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
ikona publikacja18-02-2013 14:46
ikona autorib
ikona ilości zdjęć11
Turniej międzyosiedlowy

9 lutego Rada Osiedla nr 9 przy współpracy z Radą Osiedla nr 6 zorganizowała turniej kręglarski dla dzieci i młodzież z gimnazjum.

W zawodach wzięło udział 24 zawodników. Zacięta rywalizacja trwała kilka godzin. W klasyfikacji ogólnej zwyciężyła klasa III z Gimnazjum nr 2. Na drugim miejscu uplasowała się klasa II z tego samego gimnazjum, a trzecie miejsce zdobyła klasa I z Gimnazjum nr 5. W klasyfikacji indywidualnej o Puchar Dyrektora Wodnika pierwsze miejsce wywalczył Artur Konieczny z Gimnazjum nr 5, zdobywając 102 punkty, a drugie miejsce, ustępując tylko 1 punktem, Tomasz Pluciński z Gimnazjum nr 2. W rozgrywkach klasowych w każdej kategorii - klasy I, II i III - wygrało po raz kolejny Gim. 2. Dużą pomoc okazali sponsorzy, wśród których znaleźli się: Piekarnia Brykczyński, Intermarche, Hurtownia Nowak i Ewa Krotoszyn SA, którym serdecznie dziękujemy.